Kategoriler: Magazin

Fenomen Banu Parlak hakkında yeni şikayet: Köpeği, cins köpeği parçaladı!


Oturduğu sitede gezdirmeye çıkardığı köpeği, küçük cins köpeğe saldırarak hayatını kaybetmesine neden oldu. Korku dolu anlar sosyal medyada paylaşıldı.


YAZI ARASI REKLAM ALANI

ensonhaber.com

Sosyal medya fenomeni Banu Parlak’ın adı sık sık olaylar karışıyor.

Parlak bu kez, köpek saldırısı olayıyla gündeme geldi.

Yaşadığı lüks sitede Drago isimli cins köpeğini gezdiren Parlak, site sakinleriyle karşılaştı.

Köpeği saldırdı

Bu sırada elinden kaçan köpeği, Kılıç Ailesi’ne ait ‘Leo’ isimli köpeğe saldırdı.

Banu Parlak’ın köpeğinin saldırdığı diğer köpek ağır yaralanırken, Parlak ile komşuları Cihan Aracı, Mustafa Kılıç ve Emin Kılıç arasında tartışma çıktı.

Hayatını kaybetti

Köpekleri ayırmaya çalışan komşular birbirlerine hakaretler savurdu. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, komşuları sakinleştirdi. Veteriner kliniğine götürülen ‘Leo’ isimli köpek ise kurtarılamadı.

O anlar kamerada

Korku dolu anları kaydeden kişi, sosyal medyada paylaştı.

Görüntülerde, video çeken kişinin çığlıklar attığı duyulurken Parlak ve köpeğin sahiplerinin, panik içinde ayırmaya çalıştığı görüldü.

Küçük köpek hayatını kaybetti

Ancak Drago isimli köpek, yakaladığı küçük cinsi bırakmayarak parçaladı.

Ardından aile, yeni bir video çekerek köpeklerinin hayatını kaybettiğini, Banu Parlak’tan şikayetçi olduklarını belirtti.

“Koklamak ve oynamak istedi”

Yaşananlar sosyal medyada gündemini korurken, Parlak’tan açıklama geldi.

Köpeğinin sadece koklamak ve oyun oynamak istediğini iddia eden Banu Parlak, ailenin köpeklerine ve kendisine saldırdığını de ifade etti.

İşte o açıklama…

“24.03.2024 tarihinde sizlerin de bildiği, sürekli olarak paylaştığım alabai cinsi Drago isimli köpeğim başkaca bir köpeği koklamak ve oynamak için yanına gittiğinde diğer köpeğin sahipleri tarafından şiddete maruz kalmıştır. Maruz kaldığı şiddet neticesinde de saldırgan bir tavır sergilemiştir. Bu zamana kadar bir defa dahi kimseye karşı saldırgan tavır göstermeyen Drago’mun sadece başkaca bir köpekle oynamak onu koklamak istediği için maruz kaldığı saldırı sonucunda verdiği saldırgan tepkiden dolayı hiç istemediğim bir şekilde başkaca bir köpek zarar görmüştür. Drago insanlara ve başkaca hayvanlara da alışkındır. Zira bildiğiniz gibi başkaca evcil dostlarım da var ve Drago da diğerleriyle birlikte yaşamaktadır. Ancak bu kötü hadisenin sebebi Drago değildir. Maruz kaldığı saldırıdır.

Bu saldırıdan dolayı zarar görmüş köpek için çok üzgünüm. Bir hayvansever olarak gerek kendi dostlarımın gerekse başkalarının dostlarının ne anlama geldiğini çok iyi biliyorum. Drago’nun saldırgan tavırlar sergilemesine sebep olan kişiler, şahsıma da saldırmıştır. Buna ilişkin darp raporum da mevcuttur ve bu kişiler hakkında gerek Drago’ya saldırmalarından dolayı gerekse tarafımı darbetmelerinden dolayı hukuki sürecin takipçisi olacağım. Aleyhimde yapılan hayvana şiddet gibi alakasız paylaşımları kabul etmiyorum. Böyle bir hadise yaşanırken video kaydı yapma gereksinimi duyan zihniyeti kınıyorum ve sizlerin takdirine bırakıyorum.

Video kaydında da görüldüğü gibi canla başla köpeğimi zapt etmeye çalışırken bir başkasının video kaydı alma gereksinimi duyması ve bunu aleyhimde bir delil gibi algı yaratarak servis etmesi insanlığın bittiğini bir kez daha göstermektedir. Bu hadiseden kaynaklı olarak aleyhime yapılacak her türlü saldırı karşısında hukuki haklarımı kullanacağım. Tekrar belirtmek isterim ki bu hadiseden dolayı çok üzgünüm.”


Kaynak: ensonhaber.com

editor

Paylaş
Tarafından Yayınlandı
editor

Yakın Zamanda Gönderilenler

A Japanese Village Wants Tourists to Come for Heat, Soot and Steel

This past October, I found myself in Yoshida Village standing before a tatara, a giant…

2 saat ago

4 yıl pil sağlığı garantili vivo V30 inceleme

Vivo, büyük bir lansmanla yeni V30 serisini piyasaya sürdü. V30 ve V30 Pro modelleri ile…

5 saat ago

Inside the Late-Night Parties Where Hawaii Politicians Raked In Money

Mr. Yonamine — who has a certain renown because his uncle Wally Yonamine was a…

6 saat ago

Continental Conti Eco Gen 5 serisi tanıtıldı! Yakıt tüketimi düşüyor

Continental yük taşımacılığı endüstrisi için tasarladığı yeni nesil Conti Eco Gen 5 lastik serisini duyurdu.…

18 saat ago

Dışişleri Bakanlığı’ndan Lübnan’a seyahat uyarısı

Dışişleri Bakanlığı, Lübnan'daki Türk vatandaşlarının tedbirli olmaları ve zorunlu olmadıkça ülke içinde seyahat etmemeleri konusunda…

20 saat ago

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’ten ‘kabine değişikliği’ sorusuna yanıt: Cumhurbaşkanımız uygun gördüğünde bir tasarrufta bulunur

AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK), Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep…

20 saat ago

This website uses cookies.